Home E-mail Site Map Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини життя ДНЗ "ЦПТО ТХТ" 

3 жовтня

03.10.2017р. в закладі відбувся концерт до Дня працівника освіти України.


жовтень

Вітаємо учнів груп ПК-14-15, ПК-15-15 та майстрів виробничого навчання з успішною здачею кваліфікаційних пробних робіт.


13 вересня

Вітаємо учнів групи КК-11-16 та майстра Могир Оксану Савівну з успішною здачею перевірної роботи з професії кондитер за перший семестр 2017-2018 навчального року.


1 вересня

01.09.2017р. Перший урок в навчальному закладі був присвячений інтеграції України з Європейським Союзом, формуванню в учнів європейських демократичних цінностей.
Тема першого уроку "Ми будуємо Україну – Європейську демократичну країну".


1 вересня

1 вересня 2017р. в державному навчальному закладі "Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" відбулося свято - День Знань!
Урочистості відкрила керівник закладу - Лещенко Ірина Володимирівна.
На святі був присутній: головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації – Якимчук О.А..
Бажаємо усім учням гарного навчального року, а педагогічному колективу старанних та сумлінних учнів.


28 червня

28.06.17р. у Центральному парку відбувся фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича.
Головна умова фестивалю – страви мають готуватися у польових умовах, тобто на вогні чи на вугіллі.
Ми були активними учасниками: готували борщ і кашу з грибами. Проводили майстер-клас "Намалюй собі свято".
Зібрані кошти передані організаторами фестивалю для військових в зоні АТО.


27 червня

27.06.2017р. в ДНЗ "ЦПТО торгівлі та харчових технологій" відбувся Випуск–2017р.
На свято до нас завітали гості:
- Депутат Верховної Ради України Кудлаєнко Сергій Володимирович
- Депутат Обласної Ради, голова постійної комісії освіти, науки, духовності та культури Людмила Станіславенко
- Координар волонтерської групи "Вінницький батальйон волонтерів" Андрій Сірак
- Голова ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" Анатолій Слівінський
- Голова БФ "Подільська громада", волонтер Андрій Дручинський
- Захисник Донецького аеропорту, учасник бойових дій Андрій Гишпаль
Бажаємо Вам щасливої дороги, випускники 2017 року!!!!!!!!!


2 червня

02.06.2017р. З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проведений розважально-мистецький проект "Творчі хуторяни" для мешканців хутора "Шевченко". Захід відбувся за підтримки депутата Вінницької міської ради Ганни Давиденко.


25 травня

25.05.2017р. навчальний заклад прийняв участь у регіональному фестивалі технічної творчості учнів ПТНЗ "Творча молодь Вінниччини".


3 травня

Вітаємо учнів групи ПК-14-15 та майстра виробничого навчання Олександру Станіславівну з успішно зданою перевірочною роботою за ІI семестр 2016-2017 н.р


3 травня

Вітаємо учнів групи ПК-15-15 та майстра виробничого навчання Наталію Борисівну з успішно зданою перевірочною роботою за ІI семестр 2016-2017 н.р


3 травня

Вітаємо учнів групи ПК-16-16 та майстрів виробничого навчання Олену Володимирівну та Любов Віталіївну з успішно зданою перевірочною роботою за ІI семестр 2016-2017 н.р


27-31 березня

З 27 по 31 березня в закладі проходив тиждень спецдисциплін слюсарного профілю. Програмою тижня було передбачено і проведено такі заходи: відкритий урок з теми "Поєднання вигляду з розрізом" (викладач Човган Л.А.), виставка–конкурс стіннівок "Автослюсар – це моя професія", фотоконкурс "Авто в об'єктиві", перегляд фільму "Сучасний автомобіль - гібрид", творча майстерня: виставка творчих робіт учнів (презентації, кросворди, доповіді, проекти), екскурсія учнів на авторемонтне підприємство.


30 березня

В Державному навчальному закладі "Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" відбулася атестація педагогічних працівників з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, росту професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
В роботі атестаційної комісії прийняла участь методист НМЦ ПТО у Вінницькій області Мельник О.В.


24 березня

Вiтаємо Артезюк Дiану, майстрiв виробничого навчання Наталю Петрiвну, Тетяну Миколаївну, викладача Свiтлану Миколаївну та всiх хто приймав участь у пiдготовцi до обласного конкурсу з почесним 3 мiсцем в обласному конкурсі фахової майстерності з професії "Кондитер"!!!


17 березня

17.03.2017р. був проведений відкритий урок з теоретичного навчання з теми: "Технологія приготування страв з продуктів моря". Дякуємо викладачу спецпредметів Фіногєєвій Світлані Миколаївні за цікавий урок!


15 березня

15.03.2017р., в групі ПК-13-14 був проведений відкритий урок з виробничого навчання на тему: Приготування пісочних тістечок "Кошик з білковим кремом". Дякуємо майстру виробничого навчання Тишкунь Наталії Петрівні та учням групи за смачні тістечка! Ви справжні професіонали! Бажаємо Вам професійного зростання та творчого натхнення!


14 березня

14.03.2017р., в групі ПК-14-15 був проведений відкритий урок з виробничого навчання на тему: "Приготування і подача страв з макаронних виробів". Дякуємо майстру виробничого навчання Колодинській Олександрі Станіславовні та учням групи за смачні страви! Ви справжні професіонали! Бажаємо Вам професійного зростання та творчого натхнення!


10 березня

10.03.17р в Центрі відбувся конкурс фахової майстерності з професії "Кухар". Вітаємо учасників Дановського Дмитра, Бабину Інну, Слободянюк Таїсу, Качинську Аліну!
Дякуємо майстрам виробничого навчання Олені Володимирівні, Оксані Савівні, оргкомітету, учнівському профкому, членам журі за цікаву та кропітку працю!
Вітаємо Дановського Дмитра за зайняте І місце!!!


9 березня

09.03.2017р. в закладі відбувся звітній концерт художньої самодіяльності на тему "Мистецтво народів світу".


1 березня

01.03.2017р., в перший день весни, майстер виробничого навчання Тетяна Миколаївна та учні групи ПК-13-14 запросили нас в захоплюючу солодку подорож. Бажаючі мали можливість відвідати відкритий урок з виробничого навчання на тему "Приготування бісквітного тіста холодним способом. Приготування рулетів". Дякуємо всім за участь! Ви справжні професіонали! Бажаємо професійного зростання та творчого натхнення!

 

 

 

ГОЛОВНАІСТОРІЯПРОФЕСІЇНОВИНИФОТОКОНТАКТИ

Вінниця 2012