Home E-mail Site Map Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини життя ДНЗ "ЦПТО ТХТ" 

25 квітня

25 квітня 2018 року учні ДНЗ "ЦПТО ТХТ" взяли участь у "Всеукраїнському правовому диктанті".
"Всеукраїнський правовий диктант" – це унікальне дослідження правової грамотності громадян України різного віку. Диктант має довести суспільству, що власна правова безпорадність є небезпечною та може нести серйозні фінансові та моральні наслідки.
Учні перевіряли свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров'я, соціальна сфера, особиста сфера та безпека. Всього у диктанті було 50 запитань. За результатами правового диктанту, кожний учень Центру отримає сертифікат учасника проекту "Всеукраїнський правовий диктант" та персональну карту правового здоров'я.
Як показує практика, халатне ставлення до особистої правової культури, може принести чимало проблем і неприємностей. Однак, долучившись до проекту, ми маємо надію, що учні нашого навчального закладу отримають унікальну можливість впевнитись у власному рівні знань і зрозуміти, чи досконало вони володіють законними інструментами захисту своїх прав.


24 квітня

24.04.18 р. за сприяння Голови Сергія Моргунова, Вінницької молодіжної ради в рамках Студентської ліги 2018 рік відбувся “Турнір з боулінгу”. Команда учнів закладу у складі: Костишен Андрій, Шевчук Вадим, Олійник Віталіна, Богославський Даніїл, Костик Анна зайняли почесне ІІІ місце. Вітаємо учнів з перемогою.


19 квітня

19.04.18 р. відбувся гала-концерт обласного фестивалю художньої самодіяльності творчості учнів професійних (професійно-технічних) закладів “Подільські зорі” на тему “Планета миру і добра ”. В концерті прийняв участь наш учень Богославський Даніїл, який здобув Гран-прі у номінації “Художнє виконавство” естрадний спів.


22 лютого

22.02.2018р. навчальний заклад прийняв участь у профорієнтаційному заході "ПрофіСтарт: обери своє майбутнє",який проходив у Вінницькій обласній філармонії ім.. М.Д.Леонтовича "Плеяда".


20 лютого

20.02.2018р. в закладі був проведений урок-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.


19 лютого

19.02.2018р. команда учнів закладу у складі: Юхименко Аліна, Шундрій Тетяна, Смоляк Богдана, Богославський Даніїл (керівник Домарецький Д.М.) прийняли участь у правових дебатах.
Вітаємо учнів з ПЕРЕМОГОЮ !!!!


10 січня

Під час зимових канікул в ДНЗ "ЦПТО ТХТ" пройшли педагогічні читання "Удосконалення творчого потенціалу педагога".

Викладачі і майстри виробничого навчання під час проведення тренінгу "Психологічна скарбничка" ("Як віднайти ресурси для уникнення професійного вигорання").
Особливу увагу приділено використанню проектної технології для мотивації до вивчення навчального матеріалу на уроках спецдисциплін.


10 січня

10.01.2018р. відбулося засідання Педагогічної ради ДНЗ "ЦПТО ТХТ" "Підсумки навчально-виховної та навчально-виробничої роботи за І семестр 2017-2018н.р.".


21 грудня

21.12.2017р. з нагоди святкування Нового 2018 року в закладі відбувся новорічний концерт.


20 грудня

20.12.17р. колектив ДНЗ "ЦПТО ТХТ" прийняв участь в зборі чергового гуманітарного вантажу для захисників, які виконують бойові завдання на Сході країни.


19 грудня

19.12.2017р. Адміністрація закладу подарунками привітала учнів, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з Днем Святого Миколая.


18 грудня

18.12.2017р. в закладі відбулася виставка-конкурс новорічних композицій "Зима – пора чудес".


18 грудня

18.12.17р. учні закладу прийняли учать у благодійної акції "Нам свято дарує Святий Миколай" у Вінницькому центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів "Промінь".


15 грудня

Перевірна робота групи ПК-14-15 (за професією "Кухар; кондитер") за підсумками роботи І семестру в набутті компетенції "Кондитер 3 розряду". Майстер виробничого навчання Мартинюк Т.М..


15 грудня

Перевірна робота групи ПК-15-15 (за професією "Кухар; кондитер") за підсумками роботи І семестру в набутті компетенції "Кондитер 3 розряду". Майстер виробничого навчання Гончарук Н.Б..


12 грудня

12.12.17р. учениці закладу Олійник Віталіна і Миколюк Іванна взяли участь в учнівсько-студентській конференції за темою "Роль охоронників та охоронців в контексті загальної системи національної безпеки".


9 грудня

09.12.17р. учениці закладу Юхименко Аліна і Подупейко Аліна взяли участь у черговій сесії Студентської ради Вінниччини.


8 грудня

08.12.2017р. відбувся випуск групи за професією "Кухар; кондитер" - КК-11-16 (майстер виробничого навчання Колодинська Олександра Станіславівна). Вітаємо випускників!


6 грудня

06.12.17р. З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, учні закладу відвідали виставку військової техніки.


6 грудня

06.12.17р. в закладі був проведений захід "Захист Вітчизни – це обов’язок чи честь?", присвячений Дню Збройних Сил України.


4 грудня

04.12.2017р. відбулася зустріч учнів з представником Центру боротьби зі СНІДом. Тема зустрічі "СНІД – знати, щоб жити".

 

 

 

ГОЛОВНАІСТОРІЯПРОФЕСІЇНОВИНИКОНТАКТИ

Вінниця 2012