HomeE-mail E-mail Site Map Home E-mail Site Map Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій налагоджує міжнародні зв’язки

В рамках міжнародного проекту "Навчання без кордонів", розпочали співпрацю з Комплексом загальноосвітніх шкіл м. Бук, Польща.

Делегація навчального закладу на запрошення дирекції Комплексу загальноосвітніх шкіл з офіційним візитом відвідала м. Бук Великопольського воєводства Республіки Польща. Очолював делегацію директор Центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій м. Вінниці Валерій Дяків.

Метою поїздки було налагодження співпраці між професійно-технічним навчальним закладом та Комплексом загальноосвітніх шкіл, який включає початкову школу, гімназію та професійну школу, ознайомлення зі специфікою здійснення професійної підготовки в розрізі торгово-кулінарного напряму, вивчення умов та форм організації виробничого навчання на базі промислових підприємств.

Колеги професійної школи на чолі з директором Кароліною Вавжуняк поділилися досвідом роботи, продемонстрували приклади педагогічної майстерності та якість застосування сучасних засобів ІКТ у навчальному процесі, розповіли про форми організації неперервного навчання польських школярів, про особливості організації професійної підготовки та здобуття професійної освіти.

Результатом візиту стало підписання двохсторонньої угоди про співпрацю між Державним навчальним закладом «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» та Комплексом загальноосвітніх шкіл м. Бук Великопольського воєводства в розділі професійної підготовки кухарів, кондитерів, офіціантів та продавців.

У рамках подальших візитів відбуваються цікаві професійні зустрічі та знайомства, екскурсії на підприємства, де учасники делегацій мають можливість ознайомились зі специфікою сучасного європейського виробництва та професійного навчання учнів в умовах підприємства.

Щороку, учасники проекту мають можливість познайомитись із особливостями польської та української національних кухонь, специфікою обслуговування  закладів готельно-ресторанного бізнесу, організацією торговельного обслуговування населення.

В Центрі заплановано участь у тристоронньому проекті Україна–Польща–Німеччина.

 
ГОЛОВНАІСТОРІЯПРОФЕСІЇНОВИНИКОНТАКТИ

Вінниця 2012