HomeE-mail E-mail Site Map Home E-mail Site Map Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчально-виховний процес у закладі забезпечують 38 педпрацівників, з яких:
4 керівники:
Дяків В.В. – директор, старший викладач, вищої категорії
Швець З.Ф. – заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач-методист, вищої категорії
Лещенко І.В. – заступник директора з виховної роботи, вищої категорії
Клименко Л.П. – старший майстер, І категорії
14 викладачів:
Лінько Л.Г. – викладач фізики, старший викладач, вища категорія
Бушинська О.А. – викладач спецпредметів, вища категорія
Човган Л.А. – викладач спецпредметів, І категорія
Фіногєєва С.М. – викладач спецпредметів, І категорія
Дуднік О.В. – викладач фізичного виховання, ІІ категорія
Владика Л.М. – викладач математики та інформатики, ІІ категорія
Підкапка Л.А. – викладач української мови та літератури, ІІ категорія
Краснова А.В. – викладач математики, спеціаліст
Мельник Н.Ю. – викладач іноземної мови, спеціаліст
Колонюк С.М. – викладач іноземної мови, спеціаліст
Дмитрук А.В. – викладач хімії, спеціаліст
Пільчук О.В. – викладач іноземної мови, спеціаліст
Шевчук Т.М. – викладач історії та правознавства, спеціаліст
Вітер Я.О. – викладач іноземної мови, спеціаліст
14 майстрів виробничого навчання:
Грушко Л.В. – майстер виробничого навчання , майстер в/н І категорії
Могир О.С. – майстер виробничого навчання, майстер в/н ІІ категорії
Безрученко О.М. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Гаврилюк С.В. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Гончарук Н.Б. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Григоренко О.В. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Камінна І.В. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Колодинська О.С. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Мартинюк Т.М. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Мельник Л.С. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Пасічник Я.Ю. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Покиньчереда А.М. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Спеціальна С.В. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Тишкунь Н.П. – майстер виробничого навчання, спеціаліст
Інші педагогічні працівники:
Кайєва Т.Ф. – методист
Канівський Д.В. – культорганізатор
Муляревич Н.М. – практичний психолог
Стоянова Н.В. – соціальний педагог
Миронович К.А. – вихователь
Гончарук А. М. - вихователь

 

 

 
ГОЛОВНАІСТОРІЯПРОФЕСІЇНОВИНИФОТОКОНТАКТИ

Вінниця 2012