Наші випускники:

Мисак  Валентина Василівна, заступник директора по виробництву ДП Гарантія – Маркет:

 
«Педагогічний колектив  може пишатися своїми вихованцями. Висока кваліфікація     випускників та їх працевлаштування безумовно, їхня заслуга.
Я знаю, що на учнів «Центру» можна покластися і вони ніколи не підведуть. Вихованці не проти засто­сувати свої знання та практиці, проявити творчу фантазію, заявити про себе, як про професіоналів, бо в майбутньому ці підприємства можуть стати для них шансом для успішного працевлаштування.

Та головне те, що вони можуть безпосередньо брати участь у приготуванні страв, виготовленні продукції та в обслуговуванні відвідувачів. Адже це дає можливість в повному обсязі відпрацювати програму виробничого навчання  та адаптуватися до сучасних умов виробництва.

Працевлаштування - болюче питання для випускників усіх навчальних закладів, щоправда, вихованцям цього навчального закладу знайти роботу легше. Ще задовго до випуску най­кращі отримують змогу або продов­жити навчання, або успішно праце­влаштуватись.»

 

Коломієць Надія Василівна, завідуюча виробництвом ресторану «Фараон»

«Навчатися у «Центрі» було дуже цікаво: тут постійно проводяться різноманітні конкурси - то найкращого кулінара визначають, то офіціанта, то найрозумнішого у грі «Що? Де? Коли?»
Кожного літа учні мають можливість попрацювати у закладах громадського харчування на курортах України,  де відпочивають та вдосконалюють свої навики протягом канікул, а це досвід роботи в команді, набуття умінь і навиків, таких необхідних на ринку праці де конкуренція нині досить жорстка.»

 

Беспалова Марина, випускниця групи КК – 2 - 09


«Сьогодні я випускниця і вдячна долі за те, що мала можливість поринути у світ кулінарного мистецтва саме у цьому навчальному закладі. Педколектив працює на результат. Ділиться з нами своїми знаннями і вміннями, майстри та викладачі знаходяться в постійному творчому пошуку – навчають нас  новому і  прогресив­ному. Взагалі в закладі панує родинна атмосфера: педколектив доброзичливо ставиться до учнів, виховує любов до обраної професії.  Особливість її така: люди святкують — ми працю­ємо. Але вона дарує радість іншим і я горда, що обрала саме цю професію і саме це навчальний заклад. Якщо ви маєте бажання оволодіти секретами кулінарного мистецтва, то ДНЗ «Центр професійно – технічної освіти торгівлі та харчових технологій» саме для Вас.»

 

 

Як нас знайти?

map

м. Вінниця

вул. Гонти, 39

Tel: (0432) 55-26-07
Fax: (0432) 55-26-08

Email:
cpto.txt@gmail.com